Indoor Track Special Wedstrijdrecords


De wedstrijdrecords zijn na de 5e I.T.S. van 15 december 2019 als volgt:

Indoor Track Special Wedstrijdrecords 2016, 2017, 2018 en 2019 (2x)
Mannen Senioren
60m horden Koen Smet Phanos 7.78 2018
60m Joris van Gool (JA) AV Spiridon 6.85 2017
200m Chidel Cecilia AV Atverni 21.88 2017
400m Bjorn Blauwhof TTR/Phanos 47.08 2016
800m Bob van der Ham TDR/AV Castricum 1.49.44 2016
1500m Dennis Licht AV34 3.44.44 2016
3000m Floris Weverling Leiden Atletiek 8.19.52 2017
Jongens A
60m horden Dave Wesselink

Sander Koops

Jay Beelen

AV Trias

AV de Sperwers

AV Trias

8.13 2017

2018

2019

60m Joris van Gool AV Spiridon 6.85 2017
200m Sawa Bezelev AV Athlos 22.11 2016
400m Ramsey Angela AV PAC 48.76 2018
800m Tom de Gelder Olympus ’70 1.55.53 2016
1500m Tom de Gelder Olympus ’70 3.58.85 2017
3000m Bob te Lindert AV Argo 8.51.40 2017
Jongens B
60m horden Mark Heiden AV PAC 7.90 2019
60m Damian Felter AV PAC 7.03 2019
200m Marnix van der Burg Leiden Atletiek 23.06 2018
400m Kosheen Miran Groningen Atletiek 50.95 2019
800m Ludo van Nieuwenhuizen AAV’36 1.58.28 2018
1500m Najib Hassan AV PAC 4.03.47 2017
3000m Aimane Benchellal ARV Ilion 9.08.35 2017
Jongens C
60m horden Mees Kappert AV Salland 8.40 2017
60m Maurice Afognon AVR Ilion 7.15 2019
150m Isiah Emanuelson PAC 18.04 2016
300m Isiah Emanuelson PAC 40.30 2016
800m Mick Wolvenkamp AV Unitas 2.09.59 2019
1000m Timo Hoogendoorn U-Track 2.49.20 2018
1500m Parker Consten Ciko ’66 4.39.22 2019
Jongens D
60m horden Bryan Duff AV Sparta 9.37 2019
60m Bryan Duff AV Sparta 8.02 2019
150m Mark van der Linden Haag Atletiek 18.76 2016
300m Mark van der Linden Haag Atletiek 41.87 2016
1000m Florian Vriezen AV GAC 3.09.86 2019
Vrouwen Senioren
60m horden Eefje Boons AV Daventria 8.37 2017
60m Nargélis Statia Rotterdam Atletiek 7.53 2018
200m Laura de Witte AV Trias 24.13 2016
Lieke Klaver SAV 24.13 2017
400m Maureen Ellsworth AV Lycurgus 55.17 2019
800m Suzanne Voorrips Groningen Atletiek/Team4Mijl 2.06.18 2017
1500m Dagmar Smid AAV ’36 4.25.98 2018
3000m Jolien de Waard Groningen Atletiek/Team4Mijl 10.25.96 2017
Meisjes A
60m horden Marijke Esselink AV Archeus 8.80 2017
60m Lieke Klaver SAV 7.55 2017
200m Lieke Klaver SAV 24.13 2017
400m Lara Weghorst Leiden Atletiek 58.09 2019
800m Amina Maatoug Haag Atletiek 2.10.70 2019
1500m Laura Boekel Nova 4.39.53 2016
3000m Virginie Demeyer België 10.04.89 2017
Meisjes B
60m horden Nienke Madderom AV Trias 8.69 2019
60m Demi van den Wildenberg Eindhoven Atletiek 7.79 2017
200m Britt de Blaauw AV PAC 24.83 2019
400m Mara Cotterink AV Lycurgus 57.60 2019
800m Amina Maatoung Leiden Atletiek 2.09.84 2018
1500m Britt Roos HAC ’63 4.35.75 2019
3000m Merel van der Marel Haarlemmermeer 9.52.07 2016
Meisjes C
60m horden Miro Vlasman Phanos 8.97 2019
60m Miro Vlasman Phanos 7.91 2019
150m Wies Kesting AAC ’61 19.59 2016
300m Wies Kesting AAC ’61 43.74 2016
800m Lotta Lange Haag Atletiek 2.21.54 2019
1000m Britt Roos HAC ’63 3.01.05 2017
1500m Hebe Chadwick AV’40 4.57.80 2019
Meisjes D
60m horden Julia Dokter Groningen Atletiek 10.10 2019
60m Jill Uithoorn AV Fivelstreek 8.28 2019
150m Fenna Achterberg VAV 21.59 2016
300m Anke Binnema AV Heerenveen 49.25 2016
1000m Laura van Langen SAV 3.02.69 2016