Op zaterdag 7 juni namen atleten van Team Sotra deel aan de Memorial Léon Buyle in het Belgische Oordegem.
Vorig jaar ontbrak de wedstrijd op de kalender in verband met een baanrenovatie. Vandaag konden ruim1250 atleten weer van start op een gloednieuwe, snelle, baan in het Putbos Stadion. Want, ondanks de magere weersomstandigheden; fris, een paar korte buien, maar gelukkig een gunstige (mee)wind op de korte sprintnummers, liepen veel atleten sneller dan ooit.
U23 atleet Milan Mesie deed dat ook! Hij liep 2 sterke, korte, 110m horden races. De eerste keer kwam hij tot een tijd van 14.62. Z’n snelste tijd ooit, maar helaas was +2.2 meewind net iets teveel. In de finale ging het nog iets sneller en noteerde hij een eindresultaat van 14.60 met dit keer een geldige meewind van +1.1. Hij werd er 4e mee. Milan was uiteraard helemaal in z’n nopjes met twee goede, stabiele, races. Dat was ook senior Robin Boersma. Hij kwam uit op de, lange, 400m horden. Vorige week was het Robin al gelukt om z’n pb te verbeteren, vandaag in Oordegem, ging het nog weer sneller. Hij werd over-all 6e en zette een nieuwe pb tijd neer van 52.27. Een prima tijd waarbij net als Milan ook Robin constateerde dat er nog genoeg ruimte is voor verbetering.
De pb race van Milan zie je hier: https://youtu.be/-ykwzmhoBIM
De pb race van Robin zie je hier: https://youtu.be/yMm-CaHNXyY
Senior Jesse van Heijningen liep zowel op de 100m als de 200m prima races. Helaas had hij de pech dat hij beide wedstrijden door een flinke bui vooraf moest afwerken op een kletsnatte baan. Desalniettemin dus goede resultaten van Jesse met op de 100m een sb van 11.06 (+ 1.5) en op de 200m een tijd van 22.27 (+0.3).
Senior Yassine Bouaziz komt steeds beter in goede doen op zijn favoriete onderdeel de 400m. Hij liep in Oordegem een prima race en kwam tot een eindtijd van 50.18 en dat betekende een sb.
Ook de races van Jesse en Yassine zijn te zien/vinden op het you tube video kanaal van Hortas/Sotra Track and Field.
Alle 4 de atleten gaan volgende week in Leiden opnieuw van start. Dan staat de Gouden Spike Meeting op de agenda en zullen ze onder het Sotra motto “today good, tomorrow better” er alles aan doen om weer sneller te gaan!

nieuws
Grandioze prestatie van Jonas Phijffers op FBK Games in Hengelo !!
Grandioze prestatie van Jonas Phijffers op FBK Games !! Na overwinningen op de IFAM in België en de Trondheim Games in Noorwegen konden de armen